Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 17 lutego 2020
  • 19 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 24366

Podejmą próbę organizacji Biegu Pszczyńskiego Carbo Asecura

Na pierwszą niedzielę czerwca zaplanowano pierwotnie kolejną edycję Biegu Pszczyńskiego Carbo Asecura. W specjalnym komunikacie organizatorzy podali informację, że podejmą próbę organizacji wydarzenia na przełomie lipca i sierpnia. Bieg miałby odbyć się na krótszym dystansie. Ograniczona ma też być liczba zawodników.

VIII Carbo Asecura Bieg Pszczyński - po starcie skrzyżowanie ulic Chrobrego i Kopernika - 02.06.2019 r.
VIII Carbo Asecura Bieg Pszczyński - po starcie skrzyżowanie ulic Chrobrego i Kopernika - 02.06.2019 r. · fot. Andrzej Grynpeter


Komunikat organizatorów Biegu Pszczyńskiego Carbo Asecura

Trzymajcie kciuki, aby ziściły się nasze marzenia. Nie chcemy odwoływać IX edycji Carbo Asecura Biegu Pszczyńskiego o Puchar Burmistrza. Wkładamy w bieg całe serca, a Wasza obecność na starcie jest dla nas największym podziękowaniem. W szczególności nie chcemy rezygnować z akcji charytatywnej. Dlatego podejmiemy próbę organizacji biegu na przełomie lipca i sierpnia.

Dziękujemy również za wiele miłych i budujących informacji, które z pewnością miały wpływ na ostateczną decyzję. Wiemy jednak, że w związku z dynamicznym rozwojem sytuacji musimy wprowadzić kilka kluczowych zmian, aby myśleć o próbie organizacji tegorocznej edycji.

Limit biegaczy zostaje zmniejszony do 300 uczestników Biegu Głównego i 300 dzieci biorących udział w Biegach Dzieci i Młodzieży, a trasa może zostać skrócona do 5 kilometrów.

Wszelkie bieżące informacje będą pojawiały się na stronie www.biegpszczynski.pl oraz na profilu www.facebook.com/biegpszczynski.

Każdego roku wspólnie z Śląsko-Małopolskim Stowarzyszeniem Ubezpieczonych odbywała się zbiórka, z której datki były przekazywane potrzebującej osobie z gminy Pszczyna. Te idee były i są dla nas bardzo ważne. Tegoroczny bieg będzie miał głównie charakter charytatywny - najważniejszym celem będzie pomoc i wsparcie dla Arka z Wisły Wielkiej, który choruje na nowotwór mózgu.

Pandemia koronawirusa spowodowała, że na świat patrzymy z innej perspektywy. Najłatwiejszą decyzją byłoby odwołanie imprezy i spokojne przygotowywanie przyszłorocznej edycji. Coś jednak w nas się zmieniło. Zależy nam na podtrzymaniu więzi. Mamy jeszcze większą chęć pomocy. Jeszcze bardziej cenimy cechy, które niedawno wydawały się oczywiste. Robimy ten bieg dla Was. W naszych zawodach nie biegają numerki, a ludzie.

Z pewnością to nie będzie ten sam bieg. Być może zostaniemy zmuszeni do odwołania imprezy. Nie poddajemy się jednak. Akceptujemy istniejący stan rzeczy i działamy. Każdego dnia musimy iść do przodu. W tych dość trudnych dla nas wszystkich dniach przesyłamy Wam wirtualne uściski. Myślimy o Was. Do zobaczenia.


Biegi dzieci i młodzieży w ramach VIII Carbo Asecura Bieg Pszczyński - 02.06.2019 r.
Biegi dzieci i młodzieży w ramach VIII Carbo Asecura Bieg Pszczyński - 02.06.2019 r. · fot. Andrzej Grynpeter

BM / pless.pl, źródło: UM Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.