pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 6 marca 2020
  • wyświetleń: 4839

Policja szuka świadków potrącenia mężczyzny w Woli

2 marca w rejonie stacji paliw przy ul. Pszczyńskiej w Woli doszło do potrącenia mężczyzny. Poszkodowany z urazem nogi został przetransportowany do szpitala. Policjanci poszukują świadków zdarzenia.

Wypadek zanotowano 2 marca kwadrans po północy. Z relacji poszkodowanego wynika, że został potrącony przez nieustalony pojazd na odcinku pomiędzy kościołem a budynkiem stacji benzynowej. Policjanci ustalili, że mężczyzna próbował o własnych siłach dotrzeć do najbliższego budynku. Został zauważony przez personel stacji paliw, który udzielił mu pomocy i powiadomił służby medyczne oraz policję. Z urazem nogi został przetransportowany do szpitala.

Badania potwierdziły, że mężczyzna był nietrzeźwy w chwili zdarzenia - miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Odcinek drogi, gdzie doszło do wypadku, jest oświetlony. Pieszy mógł być słabo widoczny, ponieważ miał na sobie ubranie w czarnym kolorze, bez odblasków.

Świadkowie zdarzenia proszeni są o kontakt celem ustalenia dokładnego przebiegu zdarzenia. Dzwonić można do wydziału kryminalnego pszczyńskiej komendy wybierając numer telefonu 32 449 32 80 lub bezpośrednio do funkcjonariusza zajmującego się tym zdarzeniem - tel. 32 449 32 96.

ar / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.