pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 21 lutego 2021
  • 22 lutego 2021
  • wyświetleń: 29588

Sala restauracyjna Tapster Pub zamknięta przez sanepid

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Tapster Pub" podaj

W niedzielę, 21 lutego przed godziną 14 właściciel Tapster Pub poinformował o zamknięciu sali restauracyjnej w trybie natychmiastowym na skutek decyzji Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Tychach.

Loading...


- Właśnie odwiedził mnie inspektor z Państwowego Powiatowy Inspektor Sanitarny w Tychach, który "podbił się" pod decyzją o zamknięciu mojej restauracji w trybie natychmiastowym - mówi na wstępie Krzysztof Gazda, właściciel Tapster Pub. Jak dodaje, dziś w lokalu odwiedziła go także policja.

Obecnie trwa opróżnianie sali restauracyjnej. Wszystkie rezerwacje zostaną anulowane. - Na chwilę obecną jesteśmy zamknięci na czas nieokreślony. Będą przychodzić rekontrole, które będą się wiązać z ogromnymi karami, więc nie podejmuję ryzyka. Sala konsumpcyjna będzie zamknięta - relacjonuje właściciel lokalu przy ul. Bankowej 2.

Jak zapowiada, kuchnia nadal będzie funkcjonować, realizowane będą zamówienia na dowóz oraz na wynos. - Wesprzyjcie nas w tych dla nas naprawdę mega ciężkich czasach, bo towar został zakupiony. Mamy ogromne ilości piwa w magazynie i coś z tym musimy zrobić - apeluje Krzysztof Gazda i dodaje: - Jesteśmy do Waszej dyspozycji, cały czas działamy. Będziemy walczyć o swoje, będziemy się od każdej z tych decyzji odwoływać.

Przypominamy, że w sobotę, 20 lutego w godzinach wieczornych w Tapster Pub pojawiła się kontrola sanepidu w asyście policji. Pisaliśmy na ten temat tutaj.

Pomoc dla Tapster PubKilka godzin po przekazaniu informacji o zamknięciu lokalu w Internecie utworzona została zbiórka pomocowa. - Zebrane środki będą przeznaczone na pensje pracowników oraz składki ZUS, które niestety nie zostaną umorzone, pomoc prawną oraz karę administracyjną, która prawdopodobnie lada dzień zostanie na nich nałożona - czytamy na stronie zrzutka.pl.

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Tapster Pub

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Tapster Pub" podaj